Zapisz sie do newsletter-a
PolskiEnglishPусский

Rezerwacja On-line


Uwagi

Catering Białystok

catering Białystok

Catering białystok - to nasza pasja. Naszym celem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji naszych Klientów. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy zarówno do kilkuosobowych spotkań jak i kilkusetosobowych eventów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Sprawdzony catering Białystok

Doświadczenie w organizacji bankietów i eventów firmowych, jakie zdobyliśmy od 2000  roku, pozwala sprawnie i z najwyższą jakością obsłużyć najbardziej wymagającego Klienta. Dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, pozostawiamy miłe doznania uczestników imprez oraz pełne zadowolenie naszych stałych i nowych Kontrahentów. Polecamy nasz catering w Białymstoku.

Zaufali nam: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Celny w Białymstoku, Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury, Rosti POLSKA, Wydawnictwo Szkolne PWN, Nowa Era, Diagnosis, Multi Auto-Honda, AUTO-KRAS Salon Suzuki, Polmozbyt Plus, Vipharm, Sanofi-Aventis, Polpharma, Hilti Poland  i wiele innych - Catering Białystok.